צרו קשר
ּ

החלפת צילינדר פרפר

הדרך הנוחה והבטוחה ביותר היום היא הזמנת מנעולן בכפר סבא לצורך החלפת צילינדר פרפר.

לשירות מנעולן 24 שעות –0507607467

אז מהו בעצם צילינדר פרפר?

צילינדר פרפר המכונה גם כפתור, הוא צילינדר שבצידו האחד (הצד שמחוץ לבית) ניתן להכניס מפתח מתאים לצורך פתיחת ונעילת הדלת, ובצידו השני (הצד שבתוך הבית) יש מה שמכונה מפתח קבוע.

המפתח הקבוע, פרפר, כפתור, מאוד נוח מהסיבה הפשוטה שאין צורך לחפש את המפתחות כאשר רוצים לנעול את הדלת מבפנים או לפתוח כאשר צריכים לצאת.

החלפת צילינדר פרפר מועילה גם לבטיחות מפני שחלילה במקרה של שריפה, יהיה לכם מפתח מחובר קבוע על מנת שתוכלו לצאת במהירות מהבית ולא תצטרכו לחפש מפתח וחמור מכך לחפש היכן להשחיל את המפתח בצילינדר כאשר הלהבות והעשן מקשים על כך.

לצורך החלפת צילינדר פרפר תזדקקו למנעולן מוסמך אשר בעל ידע ונסיון רב על מנת שיחליף את הצילינדר בצורה מקצועית ותקינה.

לצילינדר פרפר יש יתרון נוסף ובולט אך איתו גם חיסרון גדול

בצילינדר רגיל, כאשר בתוך הבית המפתח נמצא בתוך הצילינדר, וקרה שהדלת נטרקה כשאתם בחוץ, את הצילינדר לא יהיה ניתן לפתוח באמצעות כלי פריצה (כלי דגדוג) בגלל הסיבה שהמפתח בפנים מצידו השני,

אך בצילינדר פרפר, כאשר נתקעתם מחוץ לדלת טרוקה, מנעולן מוסמך ומקצועי יוכל לפתוח לכם את הדלת בצורה יעילה על ידי דגדוג הצילינדר.

המינוס הגדול למצב זה, הוא כאשר אתם הולכים לישון או יוצאים לעבודה, גם גנבים ופורצים יוכלו לפתוח לכם את הדלת על ידי דגדוג הצילינדר ובכך לפתוח את הדלת.

 

צילינדר פרפר

 

אז מה הפתרון לבעיה זו שמסכנת את תכולת הבית לידי גנבים?

במצב כזה אנו ממליצים על צילינדר פרפר שמוגן פריצה שקטה.

צילינדר מוגן פריצה שקטה, הוא בעל זויות שונות ומגנטים בגדלים מסוימים, שרק על ידי המפתח המקורי שלו – יהיה ניתן לפתוח את הצילינדר ובעצם תהיו מוגנים מפני פריצת דגדוג.

החלפת צילינדר פרפר מביאה איתה יותר יתרונות מחסרונות כאשר גם החיסרון שמנינו נפתר על ידי צילינדר נגד פריצה.

חשוב לציין:

גם צילינדר נגד פריצה, כשלעצמו עושה עבודה נהדרת, פורץ מוסמך יצליח לפתוח אך היתרון הוא שהפריצה תהיה מעל לשעה וחצי ככה שהפורץ יעדיף לדלג.

עוד מיגון שמומלץ להציב בבית הוא מנעול עליון (כספת) שגם הוא לרוב גורם לפורצים לדלג מראש על הבית בו מוצב המנעול הנ"ל מפני שמראש יודעים כמה קשה לפרוץ אותו מה שיעכב יותר מדי את המעשה.

 

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

השאירו פרטים כאן
או התקשרו למספר 050-7607467 ואשמח לבוא לעזרתכם!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ
Additionally, paste this code immediately after the opening tag: