צרו קשר

  ּ

  פורץ מנעולים בכפר סבא

  פורץ מנעולים בכפר סבא חייב להיות איש מקצוע מיומן עם וותק מספק, זאת על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה הטובה, היעילה והמהירה ביותר. במידה ואתם תשכרו את שירותיו של אדם אשר לא בקיא בתחום, אתם למעשה מעמידים את עצמכם, משפחתכם והרכוש שלכם בסכנה ממשית.

  לשירות מנעולן 24 שעות –0507607467

  טיפים של פורץ מנעולים בכפר סבא לחיים בטוחים יותר

  פורץ מנעולים בכפר סבא יכול לבוא לעזרתכם בכל מצבי החירום, אך תוכלו לשאוב מהידע שלו מספר טיפים שיעזרו לכם להימנע ממצבי חירום, או להתמודד איתם בצורה מיטבית במידה והם מתרחשים.

  • דירה חדשה – בעת מעבר לדירה חדשה חשוב לזכור להחליף את המנעול. זאת מפני שאי אפשר לדעת אצל מי נשאר עותק של המפתח הקודם ומתי הוא יחליט להשתמש בו. התחלה חדשה בדירה חדשה, דורשת גם מנעול חדש.
  • מחבוא למפתח – לשם שמירה על ביטחונכם, אל תשאירו עותקים של המפתח מתחת לשטיח או בארון החשמל.
  • תיקון בעצמכם – חשוב מאוד שלא לנסות לפתור תקלות בכוחות עצמכם. אך ורק פורץ מנעולים מקצועי יכול לטפל בצורה מיומנת ועדינה בכל מנעול מבלי להסב לו נזק בלתי הפיך.
  • חלודה ותקלה – חשוב לשים לב לתקינות המנעול. במידה ואתם שמים לב כי לפתע המנעול המתחיל להגיב צורה משונה למפתח, לא מסתובב, חורק או כל בעיה אחרת, חשוב ליצור קשר בהקדם עם פורץ מנעולים בכפר סבא. זאת מפני שדבר זה ככל הנראה מצביע על השלבים הראשונים של תקלה מסוימת. מומלץ לפתור אותה בהקדם לפני שיוותר מצב חירות בו תהיו נעולים מחוץ לבית.
  • מספר טלפון של מנעולן – זה אחד ממספרי הטלפון החשובים שיהיו עליכם בכל עת. זאת על מנת שתוכלו יחד לפתור תקלות ומצבי חירות באופן המקצועי והמהיר ביותר.

  פורץ מנעולים מוסמך בלבד

  זכרו כי פריצת מנעולים הינה למעשה פעולה שמביאה לחדירה למרחבו הפרטי של אדם. על כן האדם אשר מבצע את פעולה זו חייב להיות בעל האישורים הנדרשים ממשטרת ישראל אשר מאשרים לו לבצע את עבודתו בצורה חוקית. אישור זה למעשה גם מסמן את אותו מנעולן בתור איש מקצוע אמין שניתן לבטוח בו. החברה הוותיקה והמנוסה אביב מנעולים תדאג לשמור על בטחון ביתכם על ידי הגעה מהירה למקום וטיפול מקצועי בכל בעיה אשר תתגלה. אנו בעלי כל ההסמכות המקצועיות הנדרשות ובעלי אישור ממשטרת ישראל המקנה לנו את האפשרות לבצע את עבודתנו באופן חוקי.

  למעלה

  אנחנו כאן לעזרתך!

  השאירו פרטים כאן
  או התקשרו למספר 050-7607467 ואשמח לבוא לעזרתכם!

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ
   Additionally, paste this code immediately after the opening tag: