צרו קשר

  ּ

  צילינדר מוגן פריצה

   

  • מהו צילינדר מוגן פריצה?
  • היכן ניתן להשיגו?
  • בכמה הוא טוב מצילינדר רגיל?
  • מדוע מנעולנים ממליצים על צילינדר מוגן פריצה?

  אתחיל ואומר שבמדינת ישראל, שיטת הפריצה הנפוצה של אנשים מפוקפקים, הינה פריצה שקטה.

  לשירות מנעולן 24 שעות –0507607467

  פריצה שקטה היא פריצה של הצילינדר על ידי דגדוג.

  את הפריצה הזו מבצעים על ידי החדרת כלי פריצה לתוך הצילינדר, ועל ידי חיקוי המפתח, ניתן לסובב את הצילינדר, ובכך לפתוח את הדלת ולהיכנס אל תוך הבית ללא שום הפרעה.

  אז מה שונה צילינדר מוגן פריצה אתם בטח שואלים?

  צילינדר רגיל מורכב מתוף, מכלול פינים וקפיצים.

  צילינדר מוגן פריצה שקטה, מורכב בהרבה, ולכן אינו ניתן לפריצה על ידי דגדוג כפי שציינו למעלה, דגדוג הינו פריצה שקטה.

  צילינדר מוגן פריצה, אינו מוגן מפני פריצה רועמת.

  פריצה רועמת, הינה פריצה אשר מבצעים בצורה אגרסיבית, וכידוע גנבים מגיעים כאשר יש להם אינפורמציה שאתם מחוץ לבית, ואינם רוצים לעשות רעש על מנת לא להסב תשומת לב הן מהשכנים והן מעוברי האורח שיכולים להתריע על משהוא חריג שראו או שמעו.

  ישנם צילינדרים מוגנים פריצה שקטה, אשר עשויים מחומרים מאוד חזקים, ואת הצילינדרים האלה, יהיה מאוד קשה לפרוץ, אפילו בפריצה רועמת ואגרסיבית על ידי מסור דיסק או מקדחה חזקה.

  לצילינדרים אלה יש פינים עבים יותר, עמידים יותר, חזקים יותר ובנוסף, ישנו פין נוסף בתחילת הצילינדר, שמאוד מקשה את מעבר המקדח אל שאר הפינים, אשר עולים ויורדים לפי המפתח המיועד לצילינדר זה.

   

  צילינדר מוגן פריצה שקטה, כבר אמרנו שעשוי מחומרים חזקים יותר ועמידים יותר, אך מדוע יהיה קשה לחקות מפתח ועל ידי דגדוג לפתוח אותו?

   

  צילינדר מוגן פריצה

  צילינדר מוגן פריצה, נעשה במחשבה רבה ומתוכננת ומדויקת ככל הניתן, ובצילינדרים אלה טבוע בפנים, בנוסף לפינים, מגנטים בכל מיני זויות שונות ומשונות, ולכן בלתי אפשרי לפתוח אותם על ידי כניסת כלי פריצה.

  אביב מנעולים מספק צילינדר מוגן פריצה שקטה עם אחריות על העבודה ועל הצילינדר עצמו.

  מנעולנים בכל הארץ ממליצים על צילינדרים אלה משום שבעד סכום של כמה מאוד שקלים, אנשים מגנים על היקר להם מכל בתוך הבית, בין אם זה טלוויזיה, מחשב, תכשיטים או אפילו מסמכים יקרים.

  ישנם סוגים שונים של צילינדרים מוגנים פריצה שקטה, ישנם חברות שונות שמייצרות אותם ולעיתים, לאותה חברה יכולים להיות מספר צילינדרים שונים, אשר עשויים בצורה שונה ועם איכויות חומרים שונים ולכן מומלץ להתייעץ עם מנעולן מוסמך על כך.

  זיכרו!

  כמובן שמומלץ למגן את הבית בשיטות מיגון שונות, על מנת להבטיח, שאליכם הגנבים לא יכנסו.

  גנב שידע שבביתכם יש גם מערכת אזעקה, גם מנעול לחלונות, גם מנעול עליון (כספת) וגם צילינדר ברמה מאוד גבוהה, ותאמינו, גנבים יודעים לזהות סוגי צילינדר שונים, גנב זה ידלג על ביתכם ויעדיף להיכנס אל השכן שיש לו צילינדר רגיל וללא מיגון נוסף.

  בנוסף, צילינדר מוגן פריצה מגיע עם 3 או 5 מפתחות, תלוי בחברה, ואת המפתחות האלה לא ניתן להעתיק או לשכפל ללא כרטיס בקרת שיכפול שרק על ידו ספציפית ניתן לשכפל מפתח נוסף.

  אנו ממליצים לבקש מראש ממנעולן ברמת השרון להוסיף מספר מפתחות על פי צרככם, לפני שיגיע אל ביתכם, על מנת שתוכלו להיות רגועים גם מבחינת השכפול, מפני שישנם מעטים בארץ שמחזיקים במכונת שיכפול מתאימה עבור צילינדרים אלה והמנעולן יכול לבצע עבורכם את השירות הזה.

  למעלה

  אנחנו כאן לעזרתך!

  השאירו פרטים כאן
  או התקשרו למספר 050-7607467 ואשמח לבוא לעזרתכם!

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ
   Additionally, paste this code immediately after the opening tag: