צרו קשר
ּ

שיכפול מפתחות

  • מעוניינים לשכפל מפתחות נוספים לשאר דיירי הבית?
  • או אולי להשיג מפתח נוסף שיהיה למטפלת או למנקה?

במאמר זה נדבר על שיכפול מפתחות.

ישנם מצבים מסוימים בהם לא נותרה לנו ברירה אלא להשיג מפתח נוסף על מנת להעבירו לאחד מבני הבית או לאיזה נותן שירות כזה או אחר שאנחנו סומכים עליו ומעוניינים להשאיר אצלו מפתח כדי לחסוך כאבי ראש עבור עצמנו של לקפוץ כל פעם רק בשביל לפתוח או לשלוח עם שליח מיוחד ולגרום להוצאה מיותרת.

את רוב המפתחות שקיימות היום בשוק ניתן לשכפל בארץ במוקדים שהוסמכו לכך ושיש בידם את המכונה המיוחדת שמבצעת שיכפול מפתחות מהסוג שיש בידכם.

ישנם סוגים רבים של מפתחות שכאשר הותקנו עבורכם, ניתן לכם כרטיס, זהו כרטיס בקרת שיכפול מפתחות שרק על ידיו יהיה ניתן להעתיק מפתח נוסף או יותר כבקשתכם.

מנעולן בפתח תקווה מבצע שירותי שיכפול מפתחות עד הבית.

לשירות מנעולן 24 שעות0507607467

אנחנו עובדים עם מיטב בעלי המלאכה אשר בידם המכונות הדרושות לצורך שיכפול מפתחות ואנו נאסוף את המפתח מכם נשכפל אותו ונחזיר אותם אליכם.

ישנם סוגים מיוחדים של צילינדרים מיוחדים במינם אשר לא ניתן בכלל לשכפל אותם בארץ משום שהייחודיות שלהם היא שהם מורכבים ממספר רב של רמות מיגון שונות בתוך הצילינדר הכוללים מגנטים זעירים בכל מיני זוויות שונות ובארץ אין כלל את המכונה הנדרשת לצורת שיכפול מפתחות אלה.

במצב כזה אתם אמורים להחזיק ברשותכם את כרטיס בקרת שיכפול מפתחות אותו קיבלתם עם הצילינדר, ורק על ידי מי שהוסמך לכך, הכרטיס ישלח לחו"ל אל אותה מדינה אשר ממנה יצא הצילינדר, אל המפעל אשר ייצר את הצילינדר הנ"ל ורק שם ורק על ידי הכרטיס בקרת שיכפול ששלחתם, יהיה ניתן להעתיק מפתח נוסף או יותר.

אנו ממליצים בעת הזמנת צילינדר, מראש לבקש צילינדר שיגיע עם מספר רב של מפתחות וכמובן שיהיה ברמת המיגון אשר ביקשתם.

ישנה אפשרות להזמין צילינדר מסוים אשר מגיע לצורך העניין עם 3 מפתחות ולבקש שמראש נפתח את האריזה ונשכפל ונגיע אליכם כאשר כבר יש בידינו יותר מפתחות ממה שהיה בפתיחת האריזה.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

השאירו פרטים כאן
או התקשרו למספר 050-7607467 ואשמח לבוא לעזרתכם!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ
Additionally, paste this code immediately after the opening tag: